Початок січня  для Січового колегіуму, зокрема для учасників Зразкового художнього колективу – студії естрадного співу «Шанс», – веселі Різдвяні свята, а з ними – колядки, віншування, вертеп, пісні. Напевне, це найдуховніші, найщиріші, найщасливіші виступи вокального колективу не лише в рідному домі  –  в Січовому колегіумі, а й там, де на нього упродовж цілого року чекають. Бо ж скрізь, де на Різдво побувають  студійці «Шансу», панує справжня, непідробна радість свята. На жаль, цього року співаки й актори «Шансу» святкують Різдвяні свята вдома.

Цьогоріч Зразковому художньому колективу – вокальній студії естрадного співу «Шанс» виповнилося 14 років. Щороку відзначення дня народження нашого славного, нашого улюбленого колективу стає знаменною подією в колегіумі: великий концерт-звіт, запрошення колишніх студійців, батьків, колегіантів, педагогів,  –  все це відбувається на найвищому рівні під бурхливі оплески глядачів. На жаль, сьогодні ця подія – лише мрія і студійців «Шансу» та його керівників, і всього колегіуму та його друзів.

Але звіт є звітом, особливо – коли є про що звітувати. Отож маємо сьогодні цей не «живий» – письмовий звіт про рік минулий.

Центр інновацій та творчості «Гармонія» (м. Київ) підбив підсумки дистанційного Міжнародного багатожанрового конкурсу мистецтв «Talant fest-2020». Рішенням журі конкурсу гурт «Березіль» (старша група, номінація «Народний вокал») знову став володарем Гран-прі, гурт «Сонячний» (молодша група, номінація «Естрадний вокал») ВПЕРШЕ став лауреатом       І премії.

Напередодні Нового року надійшла ще одна радісна звістка зі столиці: вокальний гурт «Березіль» Зразкового художнього колективу студії естрадного співу «Шанс» став лауреатом  І премії в І Міжнародному конкурсі вокального та інструментального мистецтва «Імперія мистецтв».

Високу оцінку гурт «Березіль» здобув і в Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Christmas Star» (Грузія) у номінації «Народний вокал»,здобувши звання лауреата І премії та одержавши сертифікат на 280 євро для безкоштовної участі у фінальних виступах на вокальних конкурсах у Болгарії. Зауважимо, що в конкурсі «Christmas Star» участь узяли понад 900 учасників не лише з України, а з усього світу

А тепер – про обласні досягнення колективу. В обласному конкурсі патріотичної пісні «Україна – це ми» в номінації «Естрадний вокал» переможцями стали:

1 місце – гурт «Березіль»

1 місце – Катерина Мельник

1 місце – Мирослава Зінченко

2 місце – гурт «Сонячний»

3 місце – Олександра Смолярчук

3 місце – Руслан Шпомер

3 місце – Олександра Котегова

В обласному конкурсі творчості національних меншин «Зоряниця» в номінації «Народний вокал» перемогу здобули:

1 місце – гурт «Березіль»

1 місце – Катерина Мельник

1 місце – Мирослава Зінченко

2 місце – Софія Бєляєва

2 місце – Анастасія Вельченко

3 місце – Олександра Смолярчук

В обласному конкурсі фольклорних колективів «Запорізький коловрат» гурт «Березіль» посів І місце.

Це все  –  лише невелика дещиця напруженої, змістовної, цікавої роботи Зразкового художнього колективу – вокальної студії «Шанс», яку упродовж 14 років ведуть до перемог талановиті керівники – Галина Усенко та Ольга Олійник. І Галина Сергіївна, і Ольга Сергіївна живуть життям колективу, кожного його учасника. Вони не лише керівники, організатори творчої життєдіяльності студії. Вони обидві  –  ще й блискучі сценаристи, художники, поети, композитори. А ще  –  вчителі, матері, які піклуються про кожного, кого щаслива колегіантська доля привела до «Шансу», кому доля дала «Шанс».

Звичайно, перемоги колективу були б неможливі без величезної фінансової підтримки з боку колегіуму, з боку батьків. Але ця підтримка реалізується новими й новими перемогами знаного не лише в Запоріжжі, не лише на Запоріжжі, а й в усій Україні і навіть за її межами  талановитого, дзвінкоголосого колективу, який приносить добру славу Запорізькому Січовому колегіуму.

Попереду у Зразкового художнього колективу – студії естрадного співу «Шанс» – нові конкурси, нові перемоги. Щиро зичимо тобі успіхів, «Шансе»!

Попереду  –  підготовка до ювілею нашого рідного закладу. Бо ж хіба можна уявити головне свято колегіуму – його 30-річчя – без тебе, «Шансе»? Тож співаймо і неодмінно перемагаймо!

изображение_viber_2020-12-31_11-20-24гурт Березільгурт Сонячнийизображение_viber_2020-12-28_08-24-52