Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про те, що у 2023 році на виконання завдань Програми освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care), рекомендованої до впровадження Міністерством освіти і науки України (наказ No 1121 від 23.10.2021), розроблено освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Освіта та піклування» (Education & Care) з урахуванням соціокультурних та політико-економічних умов розвитку України, європейського вектору модернізації освіти держави, напрямів її реформування, новітніх наукових розробок і кращих практик у галузі дошкільної освіти, андрагогіки на основі чинного законодавства.

У червні-липні 2023 року пропонуємо керівникам закладів дошкільної освіти долучитись до серії круглих столів із метою інформування щодо виконання завдань піклування і розвитку дітей раннього та дошкільного віку, передбачених програмою освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care).

Ознайомитися з програмою освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care) можна за покликанням: https://mon.gov.ua/storage/app/media/doshkilna/programi/2022/09/02/Prohrama.osv.ditey.rannoho.ta.doshkil.viku-OSV.I.PIKLUVANNYA.02.09.2022.pdf

Задля успішної організації заходів для закладів дошкільної освіти просимо надати з кожної області представника закладу післядипломної освіти з дошкільного напряму до 27.06.2023 року до 15.00 та заповнити Google форму https://forms.gle/WEFg4Y2hRAACSbWbA  вказавши контактні дані агентів змін закладів дошкільної освіти (далі – координатори). Зауважуємо, що зустріч з координаторами відбудеться в онлайн-форматі 28 червня 2023 року о 14.00, про що буде повідомлено додатково.

Для керівників закладів дошкільної освіти буде організовано серію круглих столів «Сучасний заклад дошкільної освіти: лідерство. Діджиталізація. Майбутній капітал» у період з 04-18 липня 2023 року. Зареєструватись на захід можна за покликанням: https://forms.gle/MsAn7y3bphrmXQat7, обравши конкретний день та час для зустрічі.