Новий час диктує нові умови для професійного зростання та вимагає творчого підходу у професійному мисленні фахівців. Проект «Нова українська школа», який стартував з 1 вересня 2017 року та буде впроваджено з вересня 2018 року, вже набирає обертів. Біля 100 українських шкіл пілотує цей проект.

Педагоги «Джерела» також беруть безпосередню участь у вивченні нових стандартів державної освіти, усвідомлюючи перспективи розвитку Нової школи в Україні.

5 січня на базі школи-інтернату «Джерело» пройшов загальношкільний семінар з детального вивчення усіх напрямків Закону України «Про освіту» та досконалого вивчення засад Нової української школи.

Семінар підготували педагоги-студенти «Джерела». Присутні мали змогу розібратися у поданій темі з наданих презентаційних матеріалів. Висвітлюючи основні етапи та характеристики якості нової освіти, педагогічна спільнота школи жваво підтримувала своїх  колег, які здійснили даний проект, використовуючи методи командної роботи.

З метою кращого сприйняття даного матеріалу, творча команда підготувала для педагогічної спільноти буклети-пам’ятки щодо постулатів нової освіти. Всі матеріали, які було озвучено та надано вчителям, розміщено на шкільних блогах методичних об’єднань для подальшого ознайомлення, а також для можливості використання інформації в своїй роботі.

Нехай педагогічна нива України процвітає, а все нове, що з’являється у педагогіці, буде якісною допомогою вчителю.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103