Духовне єднання юних запоріжан-вихованців шкіл-інтернатів області стало мотивацією Різдвяного флешмобу, ініційованого Запорізьким Січовим колегіумом і підтриманого школами-інтернатами нашого краю.

15 січня такі піднесено-урочисті, святково-красиві зустрічі ініціаторів – Зразкового художнього колективу-студії «Шанс» (керівники – Галина Усенко, Ольга Олійник) відбулися з вихованцями школи-інтернату «Дивосвіт» (с.Мала Білозерка) та Кам’янської школи-інтернату для дітей з вадами слуху.

Казковий «Дивосвіт» щиро вітав гостей із Січового, який подарував справжнє диво – не лише спільне виконання колядок та щедрівок, а й знайомство з музеєм кераміки (зібраних кращих гончарних робіт вихованців), участь у майстер-класі з виготовлення глиняних робіт, підготовлений для «січовиків» концерт. Кожен із наших колегіантів одержав у подарунок «керамічний виріб вихованців «Дивосвіта», наповнений доброю енергією і любов’ю їх творців.

Напевне, надовго запам’ятають і вихованці Кам’янської школи-інтернату для дітей із вадами слуху зустріч із учнями Січового – з колективом «Шанс». І хоча не всі господарі могли чути наших співаків, але добра, світла енергія колядок і щедрівок, виконаних для них сяйвом відбивалася в очах дівчаток і хлопчиків. Тож Різдвяна Зірка єднає рідну Україну!

 

MatviivkkaКамянськеКамянське1DuvosvitDuvosvit2Duvosvit3MatviivkaMatviivkaa