У спадщині будь-якого народу є культурно-історичні цінності та реліквії, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – чудовий приклад і підтвердження цьому.

Оскільки 21 травня 2020 року День вишиванки присвячується українській родині та родоводу, учні, батьки та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» вирішили долучитися до численних тематичних онлайн-акцій і у період карантину присвятили час дослідженню власного роду.

Як виявилося, робота над деревом роду – не тільки важлива, а й дуже цікава та захоплива справа. Здійснили віртуальну подорож у минуле своєї родини, відчувши міцний зв’язок єднання із предками, дізналися про факти з їхнього життя та діяльності.

Залюбки створювали тематичні відеоролики, оживляючи спогади про насичене й барвисте шкільне життя, демонструючи любов та повагу до українських звичаїв і традицій.

Також влаштували акцію «Вишиванка єднає ліцеїстів»: одягнувши вишиванки, учні, батьки і педагоги робили індивідуальні та сімейні/родинні світлини. Кожен демонстрував національне традиційне вбрання із ексклюзивною ручною вишивкою, різними барвистими візерунками, Петриківським узором, вишите бісером тощо.

Чудово, що в наш час вишиванка є не тільки елементом етнічного костюму, а й стильним одягом на свята.  Сьогодні свято об’єднує, зберігає традиції та звичаї українського народу і сприяє культурному відродженню нації.

Бажаємо Вам гарного настрою! Бережіть і любіть одне одного! Наповнюйте кожен день тільки яскравими барвами, як на кольоровій палітрі ваших вишитих сорочок.

#Козацькийліцей

#День_вишиванки_2020

#ДеньВишиванки

#VyshyvankaDay

#VyshyvankaCanada2020

6012.234.620.21.3959.