Громадська організація «Освіта без умов», у рамках реалізації україно-швейцарського проєкту «Психічне здоров’я для України», організовує регіональну конференцію «Сильні разом: підтримка психічного здоров’я учнівства, учительства та батьківства» (далі – Конференція) 02 грудня 2023 року з 8:45 до 15:30 в офлайн форматі.

Програмою передбачено поширення практик щодо підтримки психічного здоров’я учасників й учасниць освітнього процесу, впровадження Міжнародної програми Соціально-емоційного та етичного навчання, організації інклюзивного та безбар’єрного простору, підходу, орієнтованого на стійкість та зцілення, в умовах воєнного стану.

Уся інформація про Конференцію також буде розміщуватися на офіційній сторінці ГО «Освіта без умов» на Facebook (https://www.facebook.com/osvita.bez.umov), Telegram-каналі (https://t.me/osvitabezumov), без зазначення місця події, яке буде повідомлятися особисто зареєстрованим учасникам/-цям.

Форма реєстрації – https://forms.gle/5oyPWredtwBAvhhL6. Участь у заході безкоштовна. Організація програми конференції та харчування учасників/-ць покриває оргкомітет.

Конференція є програмою підвищення кваліфікації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 (зі змінами). За результатами участі у Конференції всім учасникам буде згенеровано сертифікат про підвищення кваліфікації на 15 годин (0,5 кредитів ЄКТС).

Сертифікат про підвищення кваліфікації видається на Національній платформі можливостей професійного зростання «EdWay».