Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти інформує, що з листопада 2023 року стартує проєкт «Підтримка та розвиток мережі регіональних команд ДжуніорС, що працюють над відновленням активного дитячого дозвілля в прифронтових регіонах» ДІМ – Діти. Ігри. Майбутнє (далі – Проєкт).

Організаторами проєкту є: ГО «Рух Олександра Педана «ДжуніорС» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», Агентства США з міжнародного розвитку у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

Метою Проєкту є залучення дітей до рухової активності для покращення здоров’я їх психологічного та фізичного стану; потреби дітей в спортивних просторах для неформального спілкування з однолітками; популяризації серед дітей, вчителів та батьків рухової активності під час освітнього процесу та у дозвіллєвій діяльності задля зниження рівня тривожності та зміцнення здоров’я; розвитку активного дитячого дозвілля в прифронтових регіонах та залучення дітей з особливими освітніми потребами до рухових активностей, підвищення рівня компетентностей вчителів із залучення до фізичної активності різних груп населення, фандрайзингу, адвокації, комунікації з органами місцевого самоврядування, покращення горизонтальних зв’язків та взаємодії між вчителями в межах кожної області; підвищення спроможності обласних підрозділів ГО «ДжуніорС» з розвитку спільноти вчителів кожної області; дотримання підходів гендерної рівності усіх учасників.

Проєкт буде проходити у 8 областях України, а саме: Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Миколаївська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська області, які згідно Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року № 309, відносяться до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією та які знаходяться на підконтрольній території України в безпечних умовах.

Участь у Проєкті безоплатна та добровільна. Запрошуємо долучитися до Проєкту вчителів закладів загальної середньої освіти. Серед зареєстрованих учасників буде відібрано 16 вчителів (по 2 з кожної цільової області), які пройдуть навчання згідно програми Проєкту, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації та стануть представниками ГО «ДжуніорС» в своїх областях і допомагатимуть розвивати спільноту ДжуніорС, а їхні заклади освіти отримають інвентар для проведення регіональних та обласних спортивних заходів та активностей.

Долучитися до Проєкту можна заповнивши форму за покликанням:

https://bit.ly/3LIKC91

Детальні умови участі у Проєкті за посиланням

https://www.juniors.org.ua/dim-dity-igri

Презентаційний вебінар та старт Проєкту відбудеться 19 жовтня 2023 року о 16.00. Долучитися до вебінару можна за покликанням:

https://youtube.com/live/a0QPRNVsQu8?feature=share

Довідки за телефонами: 097-842-32-67 – Галина Коломоєць, 096-98-41-030

– Тетяна Малечко.