Міністерство освіти і науки України, Громадська спілка «Освіторія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні реалізують проєкт для навчання педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат», який передбачає поєднання очної та дистанційної форм навчання,
а саме перегляду онлайн-курсу на платформі О.Університет (https://osvitoria.university/courses/nazdojenemo/) та участі в очних тренінгах для вчителів у регіонах.

Метою проєкту є підвищення рівня професійної компетентності вчителів щодо виявлення та подолання наявних в учнів освітніх втрат та щодо психоемоційної підтримки школярів. За період з листопада 2023 року по травень 2024 року понад 15 тисяч вчителів початкової школи, математики, української мови і літератури пройшли тренінги.

Наразі розпочато новий напрям проєкту – «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат у природничій галузі» для вчителів біології, географії, фізики та хімії.

Тривалість курсу складає 21 годину (0,7 кредиту ЄКТС): 6 год (0,2 кредиту ЄКТС) – дистанційно, 15 год (0,5 кредиту ЄКТС) – очний тренінг.

Для участі в очних тренінгах вчителям біології, географії, фізики, хімії, необхідно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3wnVVid.

Для навчальних закладів, що мають приміщення з укриттям для проведення тренінгів та які можуть організувати групу від 30 вчителів природничої галузі своєї громади для навчання в цьому приміщенні, доступна реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3ODzL1E.

Реєстрація заявок від центрів професійного розвитку педагогічних працівників для запрошення тренера до співпраці відбувається за посиланням: https://bit.ly/4bLT9mM.