Щороку 21 вересня світ відзначає Міжнародний день миру. Для українців цей день має особливе значення. Мир у нашій рідній країні – найбільша цінність і найзаповітніша мрія для усіх.

Основними принципами, якими керувалася ООН, заснувавши Міжнародний день миру 1981 року, були захист і зміцнення ідеалів миру, дотримання прав і свобод людини, встановлення дружніх відносин між державами, співпраця для досягнення миру в усьому світі.

У 2023 році з нагоди цієї важливої події учні та педагоги Запорізького Козацького ліцею долучилися до флешмобу «Разом у День Миру» від Запорізького обласного центру туризму – зробили світлини з символікою Міжнародного дня миру: виготовленим власноруч білим голубом з оливковою гілкою чи живим птахом, знаком «Пацифік», а також плюшевим ведмедиком Тедді, що асоціюється з дитинством, спокоєм, любов’ю та добром.

Діти мають жити в мирі, а не в постійному страху, у світі, де панують гармонія та щастя, а не цілими днями гудуть сирени та чути вибухи, звуки ворожих дронів, ракет чи літаків…

Бажаємо найскорішої перемоги Україні, миру і злагоди на нашій землі!

Внутрішньої гармонії, спокою та міцного здоров’я українцям!

Низький уклін і щира вдячність усім, хто захищає нашу країну та допомагає наближати перемогу!

Щастя та миру кожній дитині на планеті! Миру у всьому світі!

12.13.основін ознаки тексту цілісністить послідовність звязність мовлення поділ на абзаци мікротеми - 215.16.17.основін ознаки тексту цілісністить послідовність звязність мовлення поділ на абзаци мікротеми - 4основін ознаки тексту цілісністить послідовність звязність мовлення поділ на абзаци мікротеми - 18214012основін ознаки тексту цілісністить послідовність звязність мовлення поділ на абзаци мікротеми - 14.основін ознаки тексту цілісністить послідовність звязність мовлення поділ на абзаци мікротеми - 86.7.основін ознаки тексту цілісністить послідовність звязність мовлення поділ на абзаци мікротеми - 129.10.11.