На початку осінніх канікул, 27 жовтня, учні 9-10 класів Молочанської школи-інтернату разом з класним керівником Дідух Л. В та вихователем групи Чепаком В.І поїхали  на екскурсію у м. Дніпро. Програмою поїздки було відвідування декількох музеїв, а саме: цікавої науки Smartzone, АТО та аерокосмічного, а на завершення –  прогулянка по Набережній.

Учні дізналися багато цікавого про закони фізики, з’ясували де народжується електричний струм, що таке звукові хвилі та історичні дані про те, яким був перший засіб зв’язку. Спробували себе у будівництві мосту без жодного цвяха.

В музеї АТО учні переглянули документальний фільм про воєнні дії, які відбуваються на Сході України, мали можливість розглянути інсталяцію воєнної техніки.

В аерокосмічному музеї учні побачили перший та сучасні супутники,  порівняли їх та зробити висновки.

Під час прогулянки по Набережній діти  дихали свіжим повітрям, спостерігали гарні краєвиди річки Дніпро, насолоджувались теплим та спокійним спілкуванням одне з одним!

Дітям дуже сподобалась екскурсія, вони отримали відповіді на свої запитання та максимум задоволення від побаченого та почутого!