Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про початок 21 серпня 2023 року другого етапу навчання практичних психологів закладів освіти України.

Навчання проходитиме в рамках курсу підвищення кваліфікації «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти», що проводиться видавництвом «Ранок» у співпраці із Міністерством освіти і науки України за підтримки ЮНЕСКО та Уряду Японії.

Зміст курсу відповідає Типовій програмі підвищення кваліфікації практичних психологів закладів освіти, яку затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 15.05.2023 № 560.

Курс розрахований на 45 годин та триватиме з 21 серпня по 17 вересня 2023 року. Форма проведення – онлайн. Курс складається із 4 модулів, кожний із яких містить 3 сесії у вигляді відеолекцій (теоретичний матеріал), практичне завдання, групове заняття з тренером і підсумковий тест за темою модуля.

Після опрацювання всіх модулів та обов’язкового успішного тестування за кожним модулем учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання.

 Детальніше про курс: https://mhpss.org.ua/courses/preview/19