Щорічно з метою закріплення знань, навичок отриманих під час предмету «Основи здоров’я», відпрацювання дій педагогів та дітей під час виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області, Запорізькою організацією Товариства Червоного Хреста, Добровільним пожежним товариством України у Запорізькій області проводиться Місячник безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

12 лютого 2020 року у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій област були підведені підсумки Місячника безпеки життєдіяльності та Фестивалю – конкурсу малюнків і творчих робіт дітей та учнівської молоді.

На початку листопада 2019 року рятувальники оголосили збір дитячих творчих робіт, а Група компаній Фокстрот як соціальний партнер, запропонувала дітям переглянути мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» та поділитися враженнями, втіленими у творчість. Упродовж двох місяців учасники конкурсу малювали, вишивали, клеїли, ліпили, фарбували, вирізали, готували творчі роботи та презентації на уроках предмету «Основи здоров’я», проявляючи не тільки свої знання та уміння, але й креатив та оригінальність ідей. Так, до Головного управління надійшло на конкурс понад 500 робіт, 50 з яких – про лисичку Фокс, її друзів-малюків та їх пригоди.

Обласним журі було визнано найкращими 38 робіт в різних вікових категоріях та номінаціях. У березні в Головному управлінні відбудеться офіційна церемонія нагородження переможців за участі соціального партнеру «Школа безпеки» ГК «Фокстрот».

Нагадаємо, що Місячник безпеки проходив протягом листопада-грудня 2019 року в усіх закладах освіти  Запорізькій області. Кожна дитина мала змогу взяти участь у конкурсі та представити на суд компетентного журі свої роботи. У конкурсі бра ли участь школярі віком від 4 до 18 років.

Довідка: з 2003 року ГК «ФОКСТРОТ» підтримує ініціативи державних органів влади у освітній роботі зі школярами щодо профілактики травматизму дітей у невиробничій сфері, а з 2008 року ГКФ під девізом «Комфортно там, де безпечно!» реалізує соціальний проект «Школа безпеки». За сприяння фахівців ДСНС України було створено навчальний мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу», рекомендований для роботи з молодшими школярами Міністерством освіти та науки України. У інтернеті мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» переглянули близько 700 тисяч глядачів. За мотивами найпопулярнішої за кількістю переглядів четвертої серії мультфільму «Пожежа» була розроблена листівка «При пожежі дій правильно!» та розклад уроків 

Фото 1 БезпекаФото 2 БезпФОТО 3 ГОЛОВНАФото 4 БезпекФото 5 БезпекФото 7 БезпекФото 8 БезпекФото 9 Безпек