Благодійна організація «Тінерджайзер» (далі – БО «Тінерджайзер» )та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розпочали спільний проєкт, що має на меті надати 50 000 безкоштовних психологічних онлайн-консультацій підліткам та молоді з усієї України.

Проєкт безкоштовних й анонімних онлайн-консультацій для підлітків та молоді стартував у 2017 році та є частиною Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?», що реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Студенти-волонтери факультетів психології та соціальної роботи, які проходять навчання на 2 курсі бакалаврату і старших курсів, були відібрані через індивідуальні інтерв’ю. Усі студенти-волонтери пройшли первинне навчання у психолога з напряму когнітивно-поведінкової терапії (24 години) перед початком консультування і щомісячно проходять групові та індивідуальні супервізії, а також підвищення кваліфікації два рази на рік. Стандарти оцінювання консультантів є затвердженими МОЗ (додаємо у вкладенні).

Також у межах проєкту консультації надаються дипломованими  психологами БО «Тінерджайзер», які регулярно проходять підвищення кваліфікації. Консультантів БО «Тінерджайзер» було відібрано ще при запуску програми через співбесіди з командою організації.

Усі консультації є індивідуальними та надаються онлайн на сайті.

https://teenergizer.org/ , телефоном або через чат у зручному для клієнта месенджері.