Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» пропонує педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти у березні 2024 року запланувати підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Освіта і піклування» (Education & Care) та долучитись до заходів з метою підготовки до виконання завдань піклування і розвитку дітей раннього та дошкільного віку.

Для участі в підвищенні кваліфікації за освітньою програмою «Освіта і піклування» (Education & Care) просимо зареєструватись за допомогою Google форм, обравши оптимальну дату для участі в заходах щодо підвищення кваліфікації. У межах підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти передбачено безоплатне навчання та за бажанням отримання сертифіката підвищення кваліфікації відповідно до організаційного внеску (3 години / 0,1 ЄКТС; 6 годин / 0,2 ЄКТС).

Березень, 2024 р. Реєстрація учасників на підвищення кваліфікації на програму «Освіта і піклування» (Education & Care). Вікові особливості дітей п’ятого року життя, а саме:

  • для керівників ЗДО. Освітній напрям «Дитина в соціумі»: соціально-громадянська компетентність https://forms.gle/EnpJiFRj59XXnP4k6 Семінар відбудеться 03.2024 р. о 14.00.
  • для методистів ЗДО. Освітній напрям «Особистість дитини»: рухова компетентність, здоров’язбережувальна компетентність, особистісна компетентність https://forms.gle/fnZiHqVaJ72jb6R98 Семінар відбудеться 03.2024 р. о 14.00.
  • для вихователів ЗДО. Освітній напрям «Дитина в природному довкіллі»: природничо-екологічна компетентність, навички, орієнтовані на сталий розвиток https://forms.gle/KLVbqVQmsDe3TLHU9 Семінар відбудеться 03.2024 р. о 14.00.

 

Заплановані заходи відбуватимуться в режимі онлайн. Довідки за телефоном: Шарова Тетяна Михайлівна +38(097)-73-88-355.