Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує що з 19 квітня по 17 травня 2024 року Національною школою управлінців заплановано проведення циклу навчальних семінарів з теми «Сучасна школа: кризовий менеджмент в управлінні змінами». Організаторами семінарів є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» і Association for International Affairs, Czech Republic.

Метою проведення семінарів є зосередити увагу керівників і педагогів, інших зацікавлених категорій освітян на розгляді актуальних питань освіти сьогодення: дистанційне навчання, що розкриватиметься через призму чеського досвіду, кризове управління та кризова комунікація в сучасній школі, освітнє лідерство і його особливості в умовах нових викликів, управління змінами в педагогічному процесі: точка зору українських і чеських вчених та практиків.

Запрошуємо до навчання керівників та педагогів закладів загальної середньої освіти, науково-педагогічних працівників закладів післядипломної педагогічної освіти, методистів центрів професійного розвитку територіальних громад.

Форма навчання: дистанційна.