Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що відповідно до програми Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку» (далі – Проєкт) по всім областям України проведено та заплановано проводити фестивалі «Назустріч Успіху».

Організаторами Проєкту є Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Основною метою Проєкту є допомога в інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей з особливими освітніми потребами в місцеві громади засобами фізичного виховання та спорту з використанням концепції «Спорт заради розвитку».

22 вересня 2023 року в м. Ромни Сумської області відбудеться фестиваль «Назустріч Успіху» з метою популяризації здорового способу життя. Захід буде проведено на базі Комунального закладу «Роменський ліцей №4 Роменської міської ради Сумської області імені Героя України Тетяни Маркус».

Початок фестивалю о 09.30

До участі у фестивалі запрошуємо представників закладів освіти, вчителів фізичної культури, тренерів, учнів/учениць та батьків. Перед початком фестивалю о 09.30 в онлайн-трансляції відбудеться Всеукраїнська руханка, до якої просимо долучитися всіх бажаючих. Онлайн-трансляція відбудеться на YouTube каналі «Спорт заради розвитку» наживо за покликанням https://www.youtube.com/@alexdrimmer

Реєстрація закладу освіти для участі до 21 вересня 2023 року до 17.00 включно за покликанням: https://forms.gle/2QuhKgf6W1f7xRyn6

Також в рамках реалізації проєкту 21-22 вересня на базі Комунального закладу «Роменський ліцей №4 Роменської міської ради Сумської області імені Героя України Тетяни Маркус» відбудеться навчання педагогів Роменської ТГ в офлайн режимі.

Довідки за телефонами: 099-059-37-71 – Олексій Качан; 097-842-32-67 – Галина Коломоєць.