Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що відповідно до програми Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку» (далі – Проєкт) по всім областям України проведено та заплановано проводити фестивалі «Назустріч Успіху».

Організаторами Проєкту є Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Основною метою Проєкту є допомога в інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей з особливими освітніми потребами в місцеві громади засобами фізичного виховання та спорту з використанням концепції «Спорт заради розвитку».

04 жовтня 2023 року в м. Кам’янське Дніпропетровської області відбудеться фестиваль «Назустріч Успіху» з метою популяризації здорового способу життя. Захід буде проведено на базі Комунального закладу «Ліцей № 19» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області за адресою: м. Кам’янське, вул. Андріївська, 1.

Початок фестивалю о 09.30 (сценарний план у додатку 1).

Онлайн-трансляція відбудеться на YouTube каналі «Спорт заради розвитку» за покликанням https://www.youtube.com/@alexdrimmer

Реєстрація закладу освіти для участі у онлайн руханці до 04 жовтня 2023 року до 09.00 за покликанням: https://forms.gle/Frv5mXWPKDexyBLH8

Довідки за телефонами: 099-059-37-71 – Олексій Качан; 097-842-32-67 – Галина Коломоєць.