На виконання Указу Президента України: від 12.06.2015 № 334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», відповідно до звернення Міністерства оборони України від 13.05.2018 № 313/окпос/13/493 «Щодо акції «Подаруй дитині з Донбасу книгу українською мовою», просимо Вас залучити дітей, учнів (вихованців), студентську молодь, педагогів та викладачів підпорядкованих закладів освіти до участі у Обласній благодійній патріотичній акції «Подаруй дитині з Донбасу книжку українською мовою».

Мета заходу – сприяння національно-патріотичному та культурному вихованню дітей з населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Просимо Вас зібрані українські книги у запакованому вигляді та з супроводжуючими листами, вітаннями, листівками для дітей Донбасу, надавати Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  у термін з 21 до 24 травня 2018 року (каб. 763, координатор акції – Чурикова Лариса Василівна).

Зібрані книги від закладів освіти Запорізької області будуть доставлені представниками ООС та подаровані дітям закладів освіти Донбасу до Дня захисту дітей 01 червня 2018 року.

Інформацію про участь дітей, учнівської, студентської молоді, педагогів та викладачів у Обласній благодійній патріотичній акції «Подаруй дитині з Донбасу книжку українською мовою», просимо розміщувати на сайті Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, органів управління освітою, закладів освіти під час проведення заходу.