20 грудня 2023 року в Вінницькій області відбудеться Національний онлайн-марафон «Разом до Перемоги» з метою популяризації здорового способу життя та єднання всіх учасників освітнього процесу.

Пропонуємо усім охочим о 9:30 долучитися до онлайн-трансляції проведення Всеукраїнської руханки та практичних вправ щодо надання психосоціальної підтримки та психологічної допомоги.

Реєстрація закладу освіти для участі у онлайн-руханці та практичних психосоціальних вправ до 20 грудня 2023 року до 09:00 за покликанням: https://forms.gle/fCpLG5ETtGvGKrAT8

Кожен зареєстрований заклад освіти отримає Грамоту учасника та іменний сертифікат на 6 години згідно з постановою КМУ № 800 щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Також кожен заклад може доєднатись до Національного онлайн-марафону «Разом до Перемоги» та провести його в себе у закладі в офлайн режимі заздалегідь підготувати мапу України та пройти онлайн марафон в прямому ефірі:

  • вік учасників не обмежується;
  • можна спрощувати або ускладнювати випробування на локаціях в залежності від віку учасників.

Кожен заклад готує відео та прикріплює його покликання в хмарі при реєстрації до початку марафону. Заклад який підготує відео, отримує почесну грамоту за участь та іменний сертифікат на 15 годин згідно з постановою КМУ № 800 щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Відео-інструкція буде розміщена на YouTube каналі «Спорт заради розвитку»

Онлайн-трансляція відбудеться наживо за покликанням https://www.youtube.com/@alexdrimmer/streams

Реєстрація закладу освіти для участі у Національному онлайн-марафоні до 20 грудня 2023 року до 09.00 за покликанням: https://forms.gle/nPg643mTZs9Ynfyr6