Відповідно до Плану роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» на 2024 рік, з метою розвитку професійних компетентностей, необхідних для ефективної організації освітнього процесу в умовах реалізації концептуальних засад Нової української школи, STEM-освіти та розвитку освітньої роботехніки, як інноваційного складника STEM-середовища, відділ STEM-освіти проводить Всеукраїнську STEM–педагогічну майстерню «Освітня робототехніка як інструмент розвитку STEM-освіти» за планом:
19.03.2024 – заняття «Робототехніка – невід’ємний складник сучасного освітнього STEM-середовища. LEGO Education та Minecraft Education як інструмент розвитку креативності та інноваційного мислення»;
21.03.2024 – заняття «STEM-підходи для розвитку навичок комунікації та командної роботи»;
26.03.2024 – заняття «Вплив робототехніки на професійне самовизначення учнівської молоді»;
28.03.2024 – заняття «Як впливають STEM-чемпіонати на особистісний розвиток учнів та їх мотивацію».
Участь безоплатна. Для навчання та отримання доступу до матеріалів необхідно зареєструватися за покликанням: https://stem.nppu.org/#Registration.
Заняття будуть проводитися дистанційно, слухачі можуть переглядати відеозаписи занять у зручний час.
Заняття 28 березня (початок о 15:00) проходитиме у прямому ефірі https://youtube.com/live/ecj_DJr09RQ, на якому буде повідомлено про порядок отримання безоплатного сертифіката. Навчальні матеріали Всеукраїнської STEM-педагогічної майстерні «Освітня робототехніка як інструмент розвитку STEM-освіти» будуть доступні до 30 квітня 2024 року.
Захід організовано відділом STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», ТОВ «Інноваційні освітні рішення» за сприяння освітньої платформи «Єдина атестаційна система».