З 21 до 24 лютого 2023 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України, за підтримки ДП «Український інститут інтелектуальної власності «Укрпатент» проведе фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (далі – Конкурс).

До участі в Конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти у віковій категорії 16-23 роки. Форма проведення – дистанційна. Для участі у Конкурсі необхідно до 17 лютого 2023 року зареєструватись за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScv7pP-fsROA4pd9da7VLcj_reCc7aS_dVFWi8ipc_7bkuouA/closedform

У форматі проведення заходу можливі зміни, про що буде повідомлено організаторами додатково. Контактна особа: (067) 459-95-28 (Володимир Комендантов); е-маіl: komendantov@nenc.gov.ua