Благодійна організація «Українська освітня платформа» спільно з Дитячим Фондом ООН ЮНІСЕФ розпочинають проєкт по створенню доступу до формальної та неформальної освіти дітей віком 6-10 років, які проживають в областях активних бойових дій “Let`s Catch Up: Improving academic skills among primary school age children throught interactive learning sessions”.

Проєкт передбачає облаштування у Харківській, Дніпропетровській, Херсонській та Запорізькій областях освітніх точок та “виїзної школи”, на базі яких діти зможуть брати участь у різних освітніх заходах.

Створення освітніх точок передбачає налагодження співпраці із закладом (школою, гуртожитком, точкою “Спільно” та ін) та вчителем, який зможе проводити навчання для учнів 1- 4 класів. Передбачається, що кожен вчитель має проводити заняття з української мови, математики та англійської мови для дітей.

Педагог, який має доступ до класу, приміщення, в якому є змога проводити заходи, зі сторони нашого проєкту забезпечується канцелярським приладдям та певними дидактичними матеріалами.

Вчитель буде проводити заняття у період з 17 липня до 5 вересня 2023 року. Послуги педагога оплачуються ресурсами проєкту “Let`s Catch Up: Improving academic skills among primary school age children throught interactive learning sessions” по договору цивільно-правового характеру.

Основне завдання: планування та проведення занять з дітьми на стаціонарних просторах. Проведення уроків з дисциплін: українська мова, математика, англійська мова, для учнів 1-2 і 3-4 класів відповідно. Тривалість проєкту: 5 липня – 5 вересня 2023 року. Протягом тижня один (одна) педагог (педагогиня) має проводити по 3 уроки (з української мови, математики та англійської мови) 1 раз на тиждень для учнів 1-2 класів та 1 раз на тиждень для учнів 3-4 класів. Кількість тижнів для навчання – 5, сумарна кількість уроків для всіх учнів – 30.

Вимоги до кандидата/ки:

 1. Вища освіта
 2. Досвід роботи з дітьми у навчальних закладах не менше 1 року
 3. Досвід роботи з дітьми у 1-4 класах
 4. Знання англійської мови рівня не нижче B2
 5. Розуміння процесів планування та проведення уроків
 6. Вільне володіння діловою українською мовою
 7. Підготовка звітної документації

Обов’язки:

 • проведення занять з української мови, математики, англійської мови;
 • залучення дітей та планування занять для учнів 1-4 класів;
 • знання української ділової
 • комунікація із регіональним координатором та підготовка звітньої документації,фото фіксації;
 • контроль за належним рівнем якості освіти – дотримуватися рівнів Державного стандарту початкової освіти, використання методів неформальної освіти;
 • контролювати та фіксувати кількість дітей, які відвідують заняття;
 • поширення навчальних, роздаткових матеріалів;
 • підготовка звітної документації;
 • участь у робочих нарадах та зустрічах;

Обов’язкове проходження навчання для педагогів від організаторів проєкту.

Навчання включає три онлайн тренінги, протягом трьох днів.

Для участі у відборі просимо до 14 липня 2023 року надіслати за адресою hr.manager@ukredu.org своє резюме. У темі електронного листа вкажіть: CV Вчителя Стаціонарної точки/Виїзної школи та заповнити відповідну форму за лінком.

У разі виникнення запитань, будь ласка, телефонуйте менеджеру проєкту Степану +380936239015 або напишіть нам на електронну скриньку pm.education@ukredu.org.