Вмитий дощем третій червневий ранок для випускників 2021 року Запорізького Козацького ліцею став прощальним – перегорнули останню сторінку захоплюючої шкільної повісті про навчання і працю, про дружбу і кохання, про творчість, спорт та успіх.

Свято Останнього дзвоника стало днем вдячності, любові, приємних спогадів і родинного єднання.

Виросли пташата, наші любі найкращі діти, – і вже за мить відлітають у доросле самостійне життя…

На святі звучали найщиріші слова вдячності від випускників, адресовані своїм вчителям, вихователям, батькам…

«Хочемо від щирого серця подякувати директору Оксані Олександрівні Губіній, адміністрації та усім працівникам нашого прекрасного освітнього закладу за створення комфортних умов для інтелектуального і творчого розвитку, спорту та яскравого дозвілля. Було смачно і затишно, по-домашньому!» – щиро та з вдячністю висловив свої думки під час урочистості один із найкращих випускників Головченко Михайло.

Свої чудові мелодії прощальних вальсів подарували учні 11-А та 11-Б класів, закружлявши у нестримних і чуттєвих танцях.

Неочікувані музичні сюрпризи отримали від юних друзів: квартету «Барви», які зірвали шквал емоцій, заспівавши R&В, та вокального тріо «Чарівні мандри».

Отримали привітання від батьків.

Востаннє пролунав традиційний дзвінок та запросив на останній урок спогадів про яскраві моменти насиченого шкільного життя…

На згадку про себе випускники подарували «Козацькому ліцею» вишиті рушники зі своїми прізвищами та іменами – започаткували ще одну добру українську традицію.

Дорогі наші випускники! Нову сторінку життя розпочато!

Бажаємо багато радісних моментів, цікавих людей, звершень, досягнутих цілей і можливостей для розвитку! Віримо, що кожен правильно вибере майбутню професію, реалізує себе в кар’єрі та особистому житті, стане щасливою і гідною людиною!

Нехай стелиться вам доля рушниками!

DSC_0545DSC_0547photo_2021-06-04_13-31-24DSC_0286DSC_0308DSC_0327DSC_0330DSC_0435DSC_0522DSC_0528