Заходи з активізації  участі молоді у житті громади міста є одним з пріоритетів роботи учнівського самоврядування  Мелітопольського вищого професійного училища, здобувачі освіти якого долучилися до програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді), яка реалізується  Радою міжнародних досліджень та обмінів IREX в Україні.

Першим з цих заходів став пізнавальний квест в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї, який 25 травня 2021 року для наших учнів організувала амбасадорки програми СИЛА, науковий співробітник музею Олена Мельничук та проєктна менеджерка  Української Волонтерської Служби Єлизавета Бончужна. Захід мав дві частини, одна з яких – презентація можливостей участі у подальших заходах програми СИЛА, а друга – історико-пізнавальний квест залами музею. Адже без знання історії міста, в якому ти живеш, дуже складно розуміти, що і як саме треба змінювати далі сучасній молоді заради подальшого сталого розвитку громади.

 Організували учнів для участі у цих заходах викладач, керівник гуртка «Дивослово» Наталя Кардашова та керівник гуртка «Лідер» Наталя Іванова (яка також бере участь в програмі СИЛА як менторка молодих мелітопольських амбасадорок програми).

Дівчата і хлопці училища показали високий рівень знань з історії рідного краю, захопливо брали участь у всіх завданнях квесту та зацікавилися можливістю подальшої участі у заходах програми СИЛА.

Музей6Музей1Музей2Музей3Музей5