Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки України інформує про можливість національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect, яка створена з ініціативи Президента України.

Програма Future Perfect складається з законопроєкту про застосування англійської мови в Україні № 9432, що передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також передбачає продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них – платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova. Вебсторінка програми: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect.

Платформа надає українцям безоплатний доступ до чотирьох курсів англійської: General English, Business English, English with TV series та Travel English. У Promova можна знайти граматичні та вокабулярні уроки, а також заняття для тренування англійської вимови за допомогою machine learning. Крім того, на платформі доступні книги зі світової класики, адаптовані під різні рівні англійської мови. Вивчати англійську мову українці можуть з поясненнями українською або ж англійською для більшого занурення.

У межах Future Perfect – безоплатний Premium-доступ на три роки до курсі не лише англійської, а й інших мов. Скористатися можливістю можна, зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис — https://promova.com/free-for-ukraine.

Детальніше про освітні продукти, що є частиною національної програми популяризації англійської мови Future Perfect за покликанням: https://osvita.diia.gov.ua/future-perfect.