Директорат шкільної освіти Міністерства освіти і науки України повідомляє, що відповідно до виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12. 2023 року № 1527, у період 22-23 лютого 2024 року в м. Харкові в режимі онлайн відбудеться ХVІІІ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» (далі – конференція).

Організаторами конференції є Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (далі – УДЦНПВКТУМ), Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради за підтримки та сприяння Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного літературно-меморіального музею Г. С. Сковороди.

До участі в конференції запрошують здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти України (за викликом організаторів).

Програмою конференції передбачено роботу секцій за такими напрямами:

  • «Актуальність спадщини Григорія Сковороди в контексті сьогодення»;
  • «Етнографічні особливості краю»;
  • «Глобальні наслідки війни для України та світу»;
  • «Духовні скарби мого краю»;
  • «Сенс життя у поглядах сучасної молоді».

Умови конференції розміщені на сайті УДЦНПВКТУМ у розділі «Краєзнавство».

Контактні особи: у м. Харкові 066-323-62-63 – Алла Кривопустова, у м. Києві (044) 238-06-67 Наталія Майдебура.