14 та 15 січня 2017 року на базі комунального закладу «Запорізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 4» Запорізької обласної ради було організовано та проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та математики. Участь взяли 80 юних хіміків та 90 геніїв точних наук 8-11 класів Запорізької області.

На урочистому відкритті олімпіад привітав учасників заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Захарчук Віктор Миколайович.

Щирими були слова звернення до розумників та розумниць Запорізького краю депутата Запорізької обласної ради Ковиліної Тетяни Миколаївни.

Директор школи-інтернату № 4 Губіна Оксана Олександрівна побажала усім віри у власні сили й перемоги в інтелектуальних змаганнях.

«Людина, що володіє вродженим талантом, відчуває найбільше щастя тоді, коли використовує цей талант». (Й. В. Гете). Юні хіміки та математики використали свої знання, інтелект, логіку, щоб доказати в першу чергу собі, що вони найкращі!

123