OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 26 по 28 січня 2018 року в приміщенні Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району за сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Ченігівської селищної ради, адміністрації Верхньотокмацької ЗОШ були проведенні ІІІ обласні змагання з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритих приміщеннях «Туристична зима 2018».

У ІІІ обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритих приміщеннях «Туристична зима 2018» брали участь 19 команд  учнівської та студентської молоді загальною кількістю 101 особа з навчальних закладів області: Комунарського району м. Запоріжжя; міст Бердянська, Мелітополя та Токмака; Більмацького, Веселівського, Мелітопольського, Приморського та Чернігівського районів Запорізької області; Смирновської ОТГ, КЗ «Центр туризму» ЗОР, Веселівського, Приморського, Токмацького, Чернігівського відділів КЗ «Центр туризму» ЗОР.

Головні завдання змагань:

  • популяризація та подальший розвиток спортивного туризму; активізація спортивно-туристської роботи в закладах освіти Запорізької області;
  • виявлення найсильніших спортсменів і команд зі спортивного туризму Запорізької області;
  • підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань і безпеки проведення туристських подорожей;
  • виявлення обдарованої молоді, створення умов для її розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення;
  • формування патріотичної особистості.

У змаганнях брали участь команди двох вікових груп:

Середня вікова група 2004-2005 р. н.

Молодша вікова група 2006-2007 р. н.

Змагання проводились на дистанціях:  змагання зв’язок з командним заліком на дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанції І);- командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанції І).

Згідно протоколів головної суддівської колегії переможцями у загальному заліку стали:

молодша вікова группа:

І місце – команда «Рекорд» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Бердянськ (керівник Лазаренко Є.В.)

ІІ місце – команда «Оріон» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Бердянськ (керівник Лазаренко Є.В.);

ІІІ місце – команда Центру туристської та краєзнавчої творчості учнівської молоді м. Мелітополь (керівник Ігнатов О.В.).

середня вікова група:

І місце – команда «Максимум» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Бердянськ (керівник Данилюк Т.В.);

ІІ місце – команда Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Приморськ (керівник Микалюк С.М.)

ІІІ місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Мелітопольського району (керівник Степанов О.В.).

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104IMG_0105IMG_0106IMG_0107IMG_0108IMG_0109IMG_0110IMG_0111IMG_0112