На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 р. № 1527, з 30 січня по 01 лютого 2024 року в м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України та за підтримки Союзу хіміків України буде проведено фінальний етап Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В. В. Скопенка (далі – Турнір).

До участі в Турнірі запрошують учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учасників олімпіад з хімії, обдаровану молодь, яка цікавиться хімією. Формат проведення – змішаний (дистанційний та очний).

Для участі в Турнірі необхідно до 25 січня 2024 року зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/wDcoEUWh2hEWUeW38.