На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 р. № 1527, з 23 по 25 січня 2024 року в м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова, Інститутом ботаніки ім. М. Г. Холодного, Інститутом гідробіології НАН України буде проведено фінальний етап Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio» (далі – Турнір).

До участі в Турнірі запрошують учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, обдаровану молодь, яка цікавиться біологією. Формат проведення – дистанційний.

Для участі в Турнірі необхідно до 19 січня 2024 року зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/qWZkFVVitA8kyPwy6.