Протягом січня 2019  року комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено обласний відбір до Всеукраїнського етапу фотовиставки «Україна – це ми!».

До Центру надійшли 82 роботи від освітніх закладів Запорізького, Мелітопольського, Михайлівського, Більмацького, Гуляйпільського, Приморського, Токмацького та Новомиколаївського районів області, Олександрівського, Шевченківського районів м. Запоріжжя, міст Бердянськ, Енергодар, Мелітополь; Біленьківської, Берестівської, Гірсівської, Комишуваської, Мирненської, Осипенківської, Чернігівської ОТГ, а також КЗ «Центр туризму» ЗОР та закладів обласного підпорядкування.

Кращими роботами, які були надіслані до Всеукраїнської фотовиставки у місті Києві, стали роботи Бердянської ЗОШ № 7 І-ІІІ ступенів Бердянської міської ради, Загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст. Хортицької національної академії, Новопилипівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради та Бердянської ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів Бердянської міської ради.

Також у приміщенні КЗ «Центр туризму» ЗОР була організована фотовиставка, до якої увійшли роботи, надіслані до Центру. Фотоматеріали були висвітлені на обласному турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» та обласному семінарі «Актуальні питання краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання». Матеріали фотовиставки постійно змінюються з метою оприлюднення всіх робіт-учасниць обласного етапу фотовиставки «Україна – це ми!».

7123456