23-24 вересня 2017 року Запорізьким обласним Центром науково-технічної творчості учнівської молоді “Грані” було проведено відкриті обласні  конкурси-змагання з судномоделювання та автомоделювання в класах радіокерованих моделей.

У заходах брали участь юні моделісти з позашкільних закладів Запорізької  та Дніпропетровської областей.

Учасники продемонстрували вміння  запуску власноруч виготовлених радіокерованих судномоделей  у відкритому басейні та  радіокерованих автомоделей, моделей формули «Баггі» на автодромі Центру «Грані».

Найкращі результати в особовому заліку  з судномоделювання показали:

  • Папій Ярослав з Запорізького обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані»,
  • Шаповал Даніїл із Нікопольського міжшкільного центру трудового навчання та технічної творчості.

В командному заліку першість виборола команда Центру «Грані» (керівник Сергієнко А.О.), за що отримала перехідний кубок.

Найкращі результати в особовому заліку з автомоделювання продемонстрували: Трушенко Станіслав з Центру «Грані», Дорофєєв Віталій з Будинку дитячої творчості м. Оріхова.

В командному заліку найкращими були учасники Запорізького обласного Центру «Грані» (керівник Бабченко О.С.), які отримали перехідний кубок.

Команди та їх керівники були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Учасники у особистому заліку – пам’ятними медалями та дипломами Центру НТТУМ «Грані».

IMG_0101IMG_0105IMG_0109IMG_0113IMG_0117IMG_0121