Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України спільно з Видавничим домом “Освіта” проводять Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей “АРТ-ФЕСТ – 24”.

Автори нового підручника “Мистецтво” для 7 класу Л. Масол і О. Калініченко разом з учителями, які пілотують нову модельну навчальну програм у закладах освіти різних регіонів України, презентують нові підходи до навчання мистецтва у розмаїтті інноваційних педагогічних технологій. Спікери продемонструють свої методичні ідеї щодо використання штучного інтелекту і ментальних карт на уроках мистецтва, організації художньо-практичної діяльності учнів, розкриють оригінальні методи опанування актуальних тем.

Запрошуємо взяти участь у заходах учителів, методистів, викладачів, які забезпечують реалізацію мистецької освітньої галузі Державного стандарту базової середньої освіти. Долучитися до участі можна під час відеотрансляції, яка відбудеться 24 січня 2024 року.

Початок о 16:30 на платформі YouTubе

Зареєструватися на фестиваль педагогічних ідей “АРТ-ФЕСТ – 24” та залишити заявку на отримання сертифікату можна за посиланням:

https://forms.gle/WVVmLPpHGSfegZm7A