Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 29 серпня 2023 року о 14:00 відбудеться в онлайновому форматі Всеукраїнський семінар-практикум «Спорт заради розвитку» в рамках Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна».

Організаторами заходу є: ГО Українська федерація «Спорт заради розвитку» за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

До участі запрошуємо представників управлінь (відділів) освіти, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, вчителів фізичної культури, викладачів фізичного виховання закладів освіти та всіх зацікавлених осіб.

Реєстрація учасників до 28 серпня 2023 року за покликанням: https://forms.gle/9hmb3NZzmGFBCy2r8

За день до початку семінару на вказані при реєстрації електронні адреси прийде покликанням на онлайн підключення.

Програмою заходу передбачено:

  • етапи навчання та реєстрація вчителів у Всеукраїнському проєкті «Єдина Україна»;
  • проведення фестивалів «Назустріч Успіху», які будуть відбуватись у вересні – жовтні у 14 областях України;
  • презентація нових варіативних модулів «Цікава фізкультура» для 5-6 класів та «Спорт заради розвитку» для 7-9 класів ЗЗСО;
  • презентація нового інвентаря та інтерактивних тренінгових вправ для надання психологічної підтримки та допомоги дітям;
  • анонсування Національного проєкту «Цікава Фізкультура-2.0 Перезавантаження»;
  • анонсування розіграшу комплекту інвентаря «Цікава фізкультура» для всіх зареєстрованих закладів освіти.

Участь у заході безоплатна. Кожен зареєстрований педагог отримає електронний сертифікат та електронний посібник «Цікава фізкультура в закладах загальної середньої освіти».

Довідки за телефонами: +38(099) 059-37-71 – Олексій Анатолійович Качан; +38(097) 842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.