Благодійна акція “Смілива гривня” проходить вже вдруге. Минулого року учасники акції зібрали монет на суму майже 5 млн грн. Збір монет тривав протягом трьох місяців, з 1 серпня до 31 жовтня 2022 року, по всій Україні. Зібрані кошти були перераховані на спеціальний рахунок, створений у Національному банку України, для потреб сил оборони України.

Термін проведення цьогорічної хвилі благодійної акції “Смілива гривня” – з 04 вересня до 30 листопада 2023 року.

Акція передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень.

Пункти збору монет відкриті у відділеннях банків-партнерів (ПриватБанк, Ощадбанк, ПУМБ). Детальніше про пункти прийому можна дізнатися за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/#rahunok.

Банки, отримавши монети від населення, перераховують ці благодійні внески на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних Сил України.

Надаємо посилання на інформаційні матеріали акції, які стануть у нагоді під час організації збору монет у колективах:

1) інструкція з організації збору коштів: http://surl.li/ktypd

2) реєстраційна форма для участі в акції (для отримання електронної грамоти про участь колективу в акції): http://surl.li/komxd

3) посилання на сайт акції: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/

4) макети етикетки для пластикової пляшки для збору монет та постера з брендом акції: http://surl.li/cponh.

5) Cоціальний відеоролик, посилання на відео: http://surl.li/ktzve.

Матеріали для соціальних мереж та текст новини про початок благодійної акції “Смілива гривняˮ: http://surl.li/ktzlh

У разі виникнення запитань щодо проведення акції звертайтеся до Вікторії Губєнко, провідного фахівця управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій Національного банку України (Viktoriia.Hubienko@bank.gov.ua), Тетяни Машлаковської, головного експерта управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій Національного банку України (Tetiana.Mashlakovska@bank.gov.ua).