Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 25 серпня 2023 року відбудеться презентація Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» (www.edway.in.ua) та онлайн- майстерки з навчання користувацьких груп «EDWAY: ЯК ВИКОРИСТАТИ ВСІ МОЖЛИВОСТІ НАПОВНУ» (програма заходу додається).

Запрошуємо до участі керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської військових адміністрацій, закладів освіти всіх типів і форм власності, закладів післядипломної педагогічної освіти, закладів вищої, фахової передвищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями галузі знань «01 Освіта/Педагогіка», центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

Про можливість використання платформи «EdWay», як безкоштовного інструментарію у сфері підвищення кваліфікації та підготовки майбутніх учителів, просимо поінформувати керівників, педагогічних (науково- педагогічних) працівників закладів освіти всіх типів і форм власності.

Переглянути відеозапис сесії «Палітра можливостей професійного розвитку освітян» напряму «REстарт НУШ» (та інших сесій усіх напрямів, що відбудуться 25 серпня) можна за покликанням: https://serpneva.com.

Для участі в онлайн-майстерках необхідно зареєструватися за єдиним покликанням: https://bit.ly/applyedwaymoes.

На вказану в реєстраційній формі електронну адресу не пізніше 18 вересня 2023 року надійде запрошення із додатковою інформацією, інструкцією для приєднання та покликанням для входу до вебінарної кімнати онлайн-майстерок.