У комунальному закладі «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат  II-III ступенів «Дивосвіт» ЗОР відбулася зустріч – презентація з авторами книги «ДНІПРОВСЬКІ РІЧКОВІ МОНІТОРИ ТИПУ «ЖЕЛЄЗНЯКОВ». ЗАМОВЛЕННЯ СБ-37» Чудновцем Олександром Миколайовичем, Головою ради громадської організації «Київське військово-історичне товариство» та його заступником Кущенком Юрієм Анатолійовичем.

Друковане видання є науково-історичним дослідженням історії створення, будівництва, служби та долі дніпровських (київських) річкових моніторів типу «Желєзняков». Замовлення СБ-37, побудованих в Києві на заводі «Ленінська кузня».

Співавтори розповіли дивосвітівцям про задум та підготовчу роботу до написання книги (використання матеріалів архівів України, Румунії, Польщі, Росії), ознайомили зі структурою та її змістом, а також дали відповіді на численні запитання присутніх.

Модератор  презентації, директор школи Яніна Овсієнко, представники педагогічного колективу та голова учнівського самоврядування Єлизавета Іванова висловили подяку авторам  за змістовну пізнавальну презентацію та побажали  їм  творчого натхнення та нових літературних публікацій.

Гості здійснили екскурсію закладом освіти, в ході якої ознайомилися з його історією створення розвитку, досягненнями учнівського та педагогічного колективів, відвідали шкільний етнографічний музей («Зразковий музей»), стали учасниками майстер-класів з керамічного мистецтва. Під враженням від зустрічі та побаченого Олександр Миколайович Чудновець наголосив, що він гордий тим, що у селі, в якому народився та виріс, є такий незвичайний заклад освіти, якому немає аналогів в Україні, і вручив нагороди  Всеукраїнського об’єднання «Країна»: медаль  «За гідність та патріотизм» – директору школи Яніні Миколаївні Овсієнко та відзнаки «За сумлінну працю» – заступнику директора Шовкопляс Вікторії Миколаївні, вчителям Гришечкіній Олені Євгенівні, Карнаух Вікторії Миколаївні.