Джерелом права будь-якої держави є Конституція. Її ще називають Основним законом, який закладає підґрунтя організації і діяльності держави та формування у ній громадянського суспільства.

Святкування Дня Конституції України – це вже не просто данинa традиції, а можливість проявити силу патріотизму, навчити любити свою Батьківщину.

Протягом тижня у дошкільному відділенні КЗ «ЗСЗШІ «Джерело» ЗОР відбувалися тематичні заходи щодо святкування 22 річниці прийняття Конституції України.

Діти молодшого дошкільного віку під час бесід, ігор, занять знайомилися з символами України, з поняттям “Конституція України”.

Старші дошкільники прийняли участь у патріотично-правовій ігротеці “Подорожуємо Укрaїною”, “Знай та пам’ятай свої прaва”, “Символікa Укрaїни”,  під час якої мали змогу перевірити свої знання про державу та  її устрій.

Ми намагаємося, щоб наші діти вже у ранньому віці почали формувати свою громадську позицію, національну гідність. І як приємно усвідомлювати, що малюки щиро пишаються цим гордим званням – «українець»!

00120170615_094454IMG_1356IMG_3108