Всім нам відомо, що порушення слуху впливає на мозок людини та викликає значні життєві проблеми. З такою ситуацією в Україні стикаються майже 70000 громадян. Слух – це фундаментальне, всеосяжне, життєво необхідне  чуття. Так само як зір, слух дозволяє нам легко робити дуже багато різних речей. Якщо слух працює не так, як повинен, ваш мозок отримує значно менше потрібної інформації, і ви починаєте відчувати складнощі з багатьма звичними діями.

На сьогоднішній день існує розгалуджена система корекції та реабілітації для осіб з порушенням слухової функції, і розпочинається вона з раннього дитячого віку. Школа-інтернат «Джерело» тісно співпрацює з медичним Центром слухової реабілітації «АВРОРА». В рамках співпраці для педагогів закладу фахівцями Центру проводяться різноманітні семінари та тренінги щодо використання інтерактивних навчальних програм для реабілітації дітей з порушенням слуху.

9 жовтня  спеціалістами медичного Центру «Аврора» – завідувачкою реабілітаційного відділення Тетяною Богданович та провідним фахівцем з аудіологічної техніки Володимирим Конюшняком був проведений тренінг «Програмно-апаратний комплекс для корекційно-розвиткової роботи», під час якого презентувалося обладнання для ігрової аудіометрії та технічні можливості інтерактивних програм «Світ звуків» та «Живий звук». Також фахівці Центру ознайомили присутніх з технічними новинками у слухопротезуванні від компанії Oticon – слуховими системами Oticon Xceed, які підлаштовуються під потреби мозку і здатні відтворювати повну звукову картину та надавати мозкові високоякісний нейронний код.

На сьогоднішній день можливість почути світ стає реальною для все більшої кількості людей. А з використанням сучасного обладнання, інтерактивного дидактичного матеріалу під час навчання, корекційно-реабілітаційна терапія стає більш ефективною та цікавою.

viber_image_2020-10-08_11-52-38viber_image_2020-10-08_11-52-385Головна