28 червня -1 липня у Бердянську, під егідою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед школярів.

Участь у змаганнях взяли 211 спортсменів у складі команд шести областей країни:

  • Донецька область (м. Гірник ДЮК «Гірник», м. Мирноград СК Бригантина», м. Селідово ДЮСШ)
  • Житомирська область (м. Житомир ДЮСШ «Авангард», ЖОДЮСШ «Юність»)
  • Запорізька область (м. Запоріжжя ДЮСШ № 10 СК «ЗНТУ», м. Бердянськ ДЮСШ міськво)
  • м. Київ (СК «Талісман КПІ
  • Сумська область (м. Суми ДЮСШ «Спартак», ДЮСШ «Суми», ДЮСШ № 1)
  • Тернопільська область (м. Тернопіль СК )

Юні спортсмени розігрували нагороди в категоріях: індивідуальний виступ, пара, трійка, групи, аеростеп та аерофанк у вікових групах: діти, кадети та юніори.

За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:

Індивідуальні жінки (юніори)                                                                                                                                                                                               

1       Толкачова Орина (СК “Бригантина”) Донецька область

2       Костиніч Олександра  (ДЮСШ) Запорізька область

3       Басова Яна (ЖОДЮСШ “Юність”) Житомирська

 

Індивідуальні хлопчики (діти молодшого віку)           

1       Ломонос Матвій (ДЮСШ “Суми”) Сумська область

2       Бохан Дмитрій (СК “Бригантина”) Донецька область

3       Воронов Микита (ДЮК “Гірник”) Донецька область

Індивідуальні дівчата (діти молодшого віку)                                                                                                                                                                                              

1       Шевченко Марія (ДЮСШ “Суми”) Сумська область

2       Касьяненко Анастасія (ДЮСШ “Спартак”) Сумська область

3       Ніколова Кіра (ДЮСШ міськво) Запорізька область

Індивідуальні хлопчики (діти старшого віку)

1       Серік Ярослав (ДЮСШ “Суми”) Сумська область

2       Пишний Олександр (ДЮСШ) Донецька область

Індивідуальні дівчата (діти старшого віку)                                                                                                                                                                                            

1       Кальницька Анна (ЖОДЮСШ “Юність”) Житомирська область

2       Колесникова Марія (ДЮСШ міськво) Запорізька область

3       Остапенко Анна (ДЮСШ “Спартак”) Сумська область

 

Індивідуальні чоловіки (юніори)                 

1       Марусич Богдан (СК “Бригантина”) Донецька область

2       Мартинов Андрій (СК “Бригантина”) Донецька область

3       Матвієнко Давид (ДЮСШ “Спартак”) Сумська область

Індивідуальні жінки (юніори)                                                                                                                                                                   

1       Толкачова Орина (СК “Бригантина”) Донецька область

2       Костиніч Олександра (ДЮСШ міськво) Запорізька область

3       Басова Яна (ЖОДЮСШ “Юність”) Житомирська область

Пари (діти молодшого віку)       

1       Ломонос Матвій, Майборода Катерина (ДЮСШ “Суми”) Сумська область

2       Куцев Максим, Передрій Катерина (ДЮК “Гірник”) Донецька область      .

3       Васюніна Аліна, Бохан Дмитрій (СК “Бриганина”)Донецька область

Пари (діти старшого віку)                                                                                                                                                                                            

1       Серік Ольга, Серік Ярослав (ДЮСШ “Суми”) Сумська область

2       Кудінова Анастасі, Пишний Олександр (ДЮСШ) Донецька область

3       Лихолат Поліна, Кокарев Артем (ДЮСШ №10) Запорізька область

Пара (юніори)                                                                                                                                                                                              

1       Матвієнко Давид, Арзамасцева Марія (ДЮСШ “Спартак”) Сумська область

2       Батрак Олександра, Марусич Богдан (СК “Бригантина”) Донецька область

Трійки (діти молодшого віку)                                                                                                                                                                                               

1       СК “Бригантина” Донецька область

2        ДЮСШ “Суми” Сумська область

3       ДЮК “Гірник” Донецька область

Трійки (діти старшого віку)                                                                                                                                                                                                  

1       ЖОДЮСШ “Юність”  Житомирська область

2       ДЮСШ міськво, Запорізька область

3       ДЮСШ “Спартак” Сумська область

Вид програми: Трійки (юніори)                                                                                                                                                                                           

1       ДЮСШ “Авангард” Житомирська область

2       ДЮСШ міськво  Запорізька область

3        СК “Бригантина” Донецька область

Групи (діти молодшого віку)     

1       СК “Бригантина” Донецька область

2       ДЮСШ “Суми” Сумська область

3       ДЮСШ міськво Запорізька область

Групи (діти старшого віку)                                                                                                                                                                                                    

1       ДЮСШ міськво  Запорізька область

2       ДЮСШ “Спартак” Сумська область

3        СК “Бригантина” Донецька область

Групи (юніори)                                                                                                                                                                                            

1       ДЮСШ “Авангард” Житомирська область

Аеро Денс (діти молодшого віку)                                                                                                                                                                                                    

1       ДЮСШ №10 Запорізька область

2       ДЮСШ “Спартак” ДЮСШ №1 Сумська область

Аеро Денс (діти старшого віку)                                                                                                                                                                                             

1       ДЮСШ “Спартак” Сумська область

2       ДЮК “Гірник” Донецька область

3       ДЮСШ №10 Запорізька область

Аеро Денс (юніори)                                                                                                                                                                                               

1 ДЮСШ “Авангард” Житомирська область

2 ДЮК “Гірник” Донецька область

Аеро Степ (діти молодшого віку)                                                                                                                                                                                                    

1       СК “Бригантина”         Донецька область

2       ДЮСШ №10       Запорізька область

3       ДЮСШ “Суми”  Сумська область

Аеро Степ (діти старшого віку)                                                                                                                                                                                             

1       ДЮК “Гірник” Донецька область

2        ЖОДЮСШ “Юність”  Житомирська область

3       ДЮСШ “Суми”  Сумська область

Аеро Степ (юніори)                                                                                                                                                                                               

1      ДЮК “Гірник” Донецька область

2       ДЮСШ №10 Запорізька область

Аеро Фанк (діти молодшого віку)                                                                                                                                                                                                  

1       СК “Бригантина” Донецька область

2       ДЮК “Гірник” Донецька область

3       СК “ЗНТУ” Запорізька область

Аеро Фанк (діти старшого віку)

1       СК “Бригантина” Донецька область

2       ДЮСШ №10 Запорізька область

Аеро Фанк (юніори)                                                                                                                                                                                              

1       ДЮК “Гірник” Донецька область

2       ДЮСШ №10 Запорізька область

 

28241314151619242627