27 – 29 листопада 2018 року в місті Києві перукарі ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» стали учасниками Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE». Цей конкурс – важливий інструмент зростання престижності робітничих професій, професійної освіти та розвитку державно — приватного партнерства в системі освіти.

Організаторами конкурсу виступили Міністерство освіти і науки України та Федерація роботодавців України. Генеральний партнер – металургійний холдинг «Метінвест», який підтримує конкурс вже третій рік поспіль – з того часу, коли Україна приєдналася до світового руху WorldSkills International. WorldSkills International – це міжнародна некомерційна асоціація, заснована в 1953 році, а перші змагання робочих проводилися вже в другій половині 1940-х років. Мета конкурсу – підвищення статусу і стандартів професійної підготовки та кваліфікації, популяризація робітничих професій через проведення міжнародних змагань по всьому світу.

Конкурс WorldSkills International – це своєрідні олімпійські ігри для учнів та випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 24 років. У діяльності організації беруть участь 74 країни. На сьогоднішній день це найбільше змагання з подібних в світі.

Цього року змагання проходили в таких компетенціях, як електромонтажні роботи, зварювальні роботи, слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів, мехатроніка, кулінарне мистецтво, перукарське мистецтво, технології моди. Конкурс проходив в м. Київ на базі арт-заводу “Платформа”.

У складі молодих представників робітничих професій регіональної команди від Запорізької області участь у конкурсі взяла випускниця училища 2017 року, тепер вже майстер виробничого навчання Ксенія Буцька, експертом виступила викладач перукарської справи училища Олена Володимирівна Буцька, а в якості моделі був учень 107 групи Чураков Микита.

Змагання проводилися у формі конкурсу професійної майстерності, де учасник повинен продемонструвати всі свої навички за певну кількість часу, та виконати ряд практичних завдань. Ксенія виконувала роботу в модулі «А» «Чоловіча салонна стрижка і укладання волосся». Усього на виконання роботи відводилося 1 годину 20 хвилин. Наш майстер виконала чоловічу стрижку і укладку на кудрявому волоссі.

За демонстрацію професійних навиків та вмінь, прояв власного творчого потенціалу стиліста та відкриття шляхів вдосконалення своєї майстерності Ксенія Буцька отримала Диплом від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, Диплом з компетенції «Перукарське мистецтво» від голови журі конкурсу, провідного перукаря-стиліста України, судді міжнародних конкурсів Євгена Калкатова, а також Диплом від організаторів конкурсу за активну участь у конкурсі, за старанність, увагу, наполегливість у досягненні поставлених цілей.

Наш колектив вдячний організаторам за надану допомогу щодо участі у конкурсі, за неоціненний досвід та можливість відвідати багато цікавих професійних майстер-класів та обмін досвідом з провідними фахівцями у галузі перукарського мистецтва.

181127-29-8181127-29-9181127-29-10181127-29-1181127-29-2181127-29-3181127-29-4181127-29-5181127-29-6181127-29-7