Доброго дня! Ми із Запоріжжя!

Незважаючи на тимчасові труднощі, позашкілля Запорізького краю працює, забезпечуючи надійний тил та допомагає кожній дитині, попри все, продовжувати свій освітній творчий шлях.

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради продовжує освітній процес за змішаною формою навчання: онлайн та дистанційно. Керівниками гуртків розроблено та впроваджено дистанційні заняття з вокального, хореографічного, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та іноземної мови з урахуванням умов сьогодення. Всі раніше заплановані обласні конкурси, фестивалі, виставки проводяться у заочній формі. Детальніша інформація розташована на сайті: http://zochetym.wix.com/zochetym

Так, протягом березня проведено такі заочні заходи: обласний конкурс юних фотоаматорів «Країна моя – Україна», обласний конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!», обласний фестиваль писанок «Писанковий рай», обласний конкурс образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна», обласний конкурс-виставка дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків»,  обласний конкурс авторської дитячої та юнацької поезії та прози ” Я – за єдину Україну!”.

Березень 2022.

Це особливий місяць для кожного українського серця, бо вся Україна памʼятає Великого Кобзаря. Центром було проведено виховний онлайн захід «Шевченко – символ боротьби за свободу». Наприкінці березня  Центр ініціював челенж  #ZOCHETUM #ДітиЗапорізькогокраюпротивійни.

Долучайтеся, будь ласка, всі бажаючі!

Активно допомагаємо нашим захисникам! Працівники закладу плетуть маскуючі сітки та «кікімор». Крім того, створено гуманітарний центр допомоги для евакуйованих з тимчасово окупованої території людей: одяг, взуття, ліки тощо.

Квітень 2022.

Центр продовжує проводити дистанційні заняття та заочні конкурси як для своїх вихованців, так і для всіх бажаючих та тимчасово переселених дітей. Запрошуємо всіх долучитися до нашої творчої родини.

Наш сайт: http://zochetym.wix.com/zochetym

Сторінка у фейсбуці:

https://www.facebook.com/ZOCHETUM/?ref=pages_you_manage

У квітні припадає одне з найбільших християнських свят – Великдень. Напередодні цього свята керівниками гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва було підготовлено низку майстер-класів. Пропонуємо перевірити свої можливості і таланти! Переглянути майстер-класи можна за посиланням:

–        «Великодній кролик»:

https://www.facebook.com/ZOCHETUM/videos/1130528940824968

–        «Пасхальна курочка»:

https://www.facebook.com/groups/728448575202640/?ref=share

–        Аква-грим «Великоднє курча»:

https://www.facebook.com/ZOCHETUM/videos/4828731273922757

–        Аква-грим «Великодній кролик»:

https://www.facebook.com/ZOCHETUM/videos/666907054594150

–        «Великоднє яйце»:

https://www.facebook.com/ZOCHETUM/videos/3425692774325289

–        «Жовтенький ципа»:

https://www.facebook.com/ZOCHETUM/videos/310481777834413

–        «Великодня листівка»:

https://www.facebook.com/ZOCHETUM/videos/1631128007221501

На сторінці Центру у фейсбуці створено групу «Позашкілля Запорізького краю – перемагаємо разом!» https://www.facebook.com/groups/728448575202640, де буде висвітлюватися постійна робота освітнього закладу, створення умов для відволікання дітей від воєнних подій.

Запрошуємо всіх долучатися до цікавого та творчого простору!