У межах реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленою постановою Кабінету міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366-р, на платформі «Prometheus» розміщено новий освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз». Він є безкоштовним та проводиться в онлайн форматі. Після завершення навчання його слухачі отримають сертифікати.

Мета освітнього онлайн-конкурсу – допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загроз і значних стресів в умовах повномасштабної війни що триває.

Освітній онлайн – курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» дає відповіді на такі питання: як керувати своїм станом під час травматичних подій; як надавати психологічну допомогу собі та іншим; як аналізувати власні ресурси та планувати їх відновлення, коли це потрібно; що потрібно, щоб впевнено комунікувати з близькими, друзями, під час навчання та роботи у стресових ситуаціях; яким чином можна повертати собі відчуття контролю над власним життям.

Курс доступний на платформі «Prometheus» за посиланням http://bit.ly/3MTfiUg