Олександр Жук тепер офіційно один з кращих вчителів світу. Сьогодні вночі стало відомо, що він виявився найкращим з-поміж 36 тисяч учасників та потрапив в ТОП-50 світової премії Global Teacher Prize, претендуючи на 1 000 000 $

Олександр Жук – проактивний та чуттєвий 29-річний учитель інформатики комунального закладу “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Джерело” Запорізької обласної ради, який став найкращим вчителем України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2018.

Пан Олександр потрапив в ТОП-30 молодших за 30 від «Київ Пост 2018». У 2019 році нагороджений медаллю «За розвиток Запорізького краю» та орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня, а Указом Президента України йому у 2019 році було присвоєно почесне звання «Заслужений учитель України». Він вивчив жестову мову, щоб спілкуватися з учнями, і навіть співає нею пісні. На перше місце він ставить командну роботу та вміння поводитися в команді, адже інакше дитина не зможе досягати цілей у старшому віці. Учні мусять навчитися тонкощів ненасильницької комунікації, основ співпраці та вміння радіти гарним результатам іншої людини.

Вітаємо!