Карантинні обмеження посилили виклики, які стоять перед закладами освіти України. Ці виклики актуальні і для закладів освіти Бердянська, а особливо для закладів позашкільної освіти. Приклад неформальної освіти в Європі свідчить, що якісна освіта в закладі позашкільної освіти можлива і за суттєво меншої кількості оф-лайн занять. Але це вимагає грамотного застосування онлайн-технологій з відповідними методичними підходами, що забезпечують ефективне поєднання безпосередньої та опосередкованої форми взаємодії вихованців та педагогів у вигляді змішаного навчання. Це поєднання офлайн та онлайн навчання у різних пропорціях.

Тому, під час вимушеного локдауну, з 10 по 17 січня 2021р., в онлайн-форматі, в ЦДЮТ відбувся Тиждень документального кіно в рамках проекту «Змішаному навчанню- ТАК!». Всі фільми, які були відібрані для показу, розраховані на дитячу аудиторію. А зручність перегляду була забезпечена професійною платформою ZOOM, яку надало керівництво Мережі кіноклубів Docudays UA України.

Ініціатор заходу, заст. директора та керівник кіноклубу Марина Масютіна запросила до участі гуртківців середнього та шкільного віку, які займаються в різних гуртках: «Дебати», «Юн прес», Ансамбль «Сонечко», Ансамбль  «Марлен», «Говоримо польською», Ансамбль  гітаристів, ізостудія «Фантазія», театральний.

Всього в переглядах та обговоренні 12 фільмів взяло участь 180 осіб! Деякі з вихованців вперше брали участь в подібному заході, деякі ( наприклад Юн- прес, Дебати, Психологічні студії) були учасниками як постійних засідань, так і Мандрівного кінофестивалю. Деякі діти, яким дуже сподобалось, подивились декілька фільмів та взяли участь в обговоренні.

Дякуємо Інні Кондратьєвій, асистенці координаторки з розвитку Мережі DOCU/CLUB за допомогу та методичний супровід події.