З 12 по 14 вересня 2019 року на острові Хортиця проводиться ХХХІ обласний зліт-змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому дню туризму та 80-річчю утворення Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Організаторами виступають Департамент освіти і науки облдержадміністрації, Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за підтримки Запорізької організації профспілки працівників освіти і науки України.

В урочистому відкритті XXXІ обласного зльоту-змагання взяла участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова. Посадовець повідомила, що в цьому році у зльоті беруть участь 25 команд з усієї області. Учасники представляють відділи освіти районів, територіальних громад та закладів освіти інтернатного типу. Зліт-змагання проводиться раз на два роки. Продовжуючи добру традицію, захід згуртовує педагогів області, які передають  естафету поколінь.

Педагоги змагаються у двох вікових категоріях: загальній ‒ вік учасників до 45 років та ветерани ‒ від 46 років. Програма зльоту складається з трьох частин:

  • спортивної конкурсної програми, до якої входять конкурс «Лабіринт» ‒ спортивне орієнтування на місцевості за допомогою карти та «В’язання туристських вузлів», де учасники повинні зав’язати в обмежений час якомога більше вузлів;
  • творчої конкурсної програми, яка включає «Фотоконкурс» ‒ команди демонструють світлини з туристичного життя, конкурс «Візитна картка команди» ‒ учасники творчо представляють свої команди та конкурс «Транспортування потерпілого» ‒ учасникам необхідно різними способами перенести умовно потерпілого з різними травмами;
  • командної смуги перешкод, яка представляє коротку динамічну смугу з елементами пішохідного, велосипедного та водного туризму.

Протягом трьох днів педагоги-учасники не лише змагаються, а й знайомляться, діляться досвідом, підвищують свій рівень туристської майстерності та отримують справжнє задоволення від спілкування старих та нових друзів.

 

foto-12 (1)foto-11 (1)foto-10 (1)foto-9 (1)foto-8 (2)foto-7 (2)foto-6 (2)foto-5 (2)foto-4 (3)foto-3 (3)foto-2 (3)foto-1 (3)foto-13 (1)