За ініціативи КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької облради відбувся туристичний похід українськими Карпатами, присвячений 28-ій річниці проголошення Незалежності України.

До складу аматорської команди увійшли представники обласного парламенту та галузі освіти Запорізької області: депутати обласної ради Олег Буряк та Ярослав Криль, директорка КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Козацький ліцей» ЗОР Оксана Губіна, директор КЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1» ЗОР Володимир Максимов, заступниця директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Сороченко, директор  обласного центру туризму Олександр Романчук, спеціалісти центру Світлана Бебешко та Олександр Горошко, працівники виконавчого апарату облради Олександр Перегуда та Оксана Горобцова.

Перед командою стояла задача – підкорити найвищі вершини українських Карпат за три дні– г.Петрос (2020 м),г.Піп Іван (2028 м) та  г.Говерла (2061 м). Маршрут проходив також повз г.Вухатий камінь (1864 м), г.Бребенескул (2035 м), г.Ребра (2001 м), легендарні гірські озера та незрівнянні краєвиди.

Символічним виявився підйом на найвищу вершину українських Карпат – Говерлу. Він відбувся у День Державного прапора України, а сам підйом супроводжував дощ. Хмари розійшлися над вершиною, коли учасники походу розгорнули прапори України та Запорізької області, що зробило підкорення саме цієї вершини найбільш емоційним.

КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької облради забезпечує розвиток позашкільної освіти, залучаючи дітей не тільки до здорового способу життя, спорту, а й вивчення історії рідного краю та своєї держави. Сьогодні тут займаються понад дві тисячі  дітей з усієї області. Під час походу до Карпат його учасники, так само як і вихованці центру, змогли на собі відчути романтику пішохідного туризму та радість перемог від підкорення нових вершин, а також долучитися до популяризації туризму й вивченню історії  країни.

7dd0e22190c8c80fc2e4a9741356265fd08298cdIMG_4017IMG_4022IMG_4049IMG_4198IMG_4459IMG_4725