Через все життя кожної людини проходить шана до матері. Скільки б років не виповнилося синам чи донькам – кожен з них у будь-якому віці при слові «мама» буде відчувати теплу хвилю почуттів до найдорожчої жінки в світі – до своєї мами.

У Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Орієнтир» протягом кількох років склалася вже традиція шанувати Матір, родину в травні на День матері та Міжнародний день сім’ї. Це свято завжди не тільки шкільне, воно по-справжньому родинне.

Ось і цього року, 10 травня, вихованці та педагоги школи запросили родини учнів на свято «Біля родинного вогнища», приурочене до Дня Матері та сім’ї.  116 батьків  учнів завітали на це вечірнє святкове дійство, починав яке яскравий учнівський флеш-моб. Запалювали вогнище старшокласники разом з учителями фізкультури та батьками. У програмі свята – цікаві розваги для всіх учасників: веселе представлення команд учнів та батьків, конкурс «Заспіваймо пісню про родину», конкурс для батьків «Представте пісню», танцювальний батл між батьками та дітьми, конкурс «Відгадай та оживи пісню» та інші.

На завершення свята діти, батьки та педагоги виконали пісню «Україна – це Я». Шкільне родинне вогнище запалило в душах і серцях вихованців «Орієнтиру» незгасну любов до батьків, до родинної оселі, до Батьківщини.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104IMG_0105IMG_0106