Чи вірите ви в казку? Чи можна творити дива своїми руками? А ось учні ДНЗ “Мелітопольське ВПУ” повірили і спробували.

11 квітня 2018 року відбулася казкова екскурсія групи ТУ – 14 (професія “Кухар. Кондитер”) до майстерні «Веселі карамелі» Запорізької кондитерської фабрики. Повели своїх учнів у казкові мандри  викладачі Назаренко І.П., Пашук Г.В., Головльова Ю.І. і майстри виробничого навчання Толстікова І.А. та Шитікова Г.Г.

Підійшовши до магазину-майстерні «Веселі карамелі», учасники екскурсії побачили цілу театральну виставу вже у вітрині. У приміщенні майстерні  усіх привітно зустріли, а згодом почалося магічне перетворення цукрової маси в карамельки з візерунками. Дуже вразило екскурсантів те, що майстри все роблять на натуральних барвниках. Цікавим виявилося те, що білого барвника в природі не існує, і дивина: на  власні очі жовта цукрова маса, завдяки збагаченню її киснем, перетворюється на білосніжну. Майстри вправно розтягували, розкачували, ліпили, скручували і переплітали різнокольорові смужки. Ця дія зачаровувала! Екскурсанти ні на хвилину не відводили погляд від магічного процесу. Минув деякий час, і на робочій поверхні почали з’являтися карамельки, що нагадували сонечко. Кожному запропонували скуштувати це маленьке диво.  Господарі майстерні запропонували кожному  стати творцем і чарівником –  перетворити цукрову масу на маленькі шедеври. Кожен проявив свою фантазію, і згодом на паличках з’явилися різнокольорові качки, квіти, серця, райдужні кільця, равлики та інше. Усім було дуже приємно зробити ласощі своїми руками, бо це теж складова професії і, можливо, в майбутньому хтось із учнів буде в «майстерні карамелі» зустрічати відвідувачів і демонструвати свою вправність і майстерність.

Усі учасники цікавої екскурсії до майстерні «Веселі карамелі» Запорізької кондитерської фабрики зрозуміли: творчість і майстерність здатні творити дива.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104IMG_0105