Початок літа 2023 року для Запорізького Козацького ліцею був багатим на відзнаки та нагороди. І все це результати невпинної кропіткої роботи родини нашого закладу освіти задля Перемоги!

Варто відзначити освітян, які працюють практично цілодобово – без перебільшення! І це не тільки про навчання та виховання дітей. Встигати все – і торувати шлях до спільної для всіх запоріжців та українців мети!

Дуже почесні відзнаки за свою доброчинність на благо Запорізького краю задля нашої Перемоги – медалі «За Оборону Міста Запоріжжя» від представників оперативного угруповання військ «Запоріжжя» у межах форуму «Рік незламності» отримали директор закладу освіти, представниця громадської організації «Ротарі Клуб «Запоріжжя-Хортиця», благодійниця Оксана Губіна, заступники директора з навчальної та виховної роботи Володимир Ушатий і Тетяна Котова, а також педагог-організатор, координаторка волонтерського руху в Козацькому ліцеї Юлія Філоненко.

Від 24 лютого 2022 року, початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю, наші волонтери займалися організацією допомоги військовим, тримали і продовжують тримати тил для захисників і захисниць Запоріжжя та області.

Ми усім серцем прагнемо Перемоги і разом наближаємо її!

Щиро дякуємо за надзвичайно високу оцінку волонтерської діяльності педагогів нашого освітнього закладу. За підтримку вдячні Олені Сопіній, засновниці Ротарі Клубу «Запоріжжя-Хортиця».

Слава ЗСУ! Слава Україні!

3. IMG_20230708_0044244. 20230704_0819471. DSC_11752. DSC_1179